Kurumsal

FMI Gıda & Kimya


Firmamız, güçlü teknik alt yapısı sayesinde standart ve yüksek kalitedeki fonksiyonel gıda katkı maddelerini sektöre sunarak hizmet vermektedir.

15 yıl üzerindeki bilgi birikim, uzmanlık ve tecrübesini verdiği hizmetlerine yansıtan firmamız, paydaşlarına çözüm ortağı olmaktadır.

Firmamız; eşsiz formülasyon ve uygulama desteği, portföyüne eklediği yenilikçi ürünleri , hızlı lojistik ve konularında uzman Teknik&Satış kadrosu ile sektörün öncülerindendir.

Geçmişin tecrübesini arkamıza alarak geleceğe sağlam adımlarla ilerliyoruz.
Vizyonumuz

Yenilikçi ruhumuzdan güç alan uzman ekiplerimizle, öncelikli hedefi insan sağlığı olan, dünya standartlarındaki yeni teknolojileri takip eden ve bu teknolojileri uygulamaya koyan, yurt içi ve yurt dışı gıda sektörü içerisinde güvenilir ve profesyonel satış, pazarlama ve dağıtım firması olmaktır.

Misyonumuz

Konusunda uzman ekibimizin desteği ile paydaşlarımızın gereksinim ve isteklerini doğru tespit edip, ihtiyaç duyulan bilgi , uzmanlık ve deneyimleri onlara sunmaktır.

Paydaşlarımız için yüksek ve standart kalitedeki fonksiyonel gıda katkı maddelerini sağlamayı, yeni proje ve trendler ile buluşturmayı özetle Katkıdan daha fazlası'nı sunmayı ilke edinmiş bulunmaktayız.
Değerlerimiz


Çalışma Prensiplerimiz